Kapsų g. 16, Vilnius
Naujininkų seniūnija · daugiabutis gyvenamasis namas · 344 m²
Energinio naudingumo klasė pastato sertifikatas
Šildymo sąnaudų įvertis
Pagal sertifikate nurodytą poreikį (350,0 kWh/m² per metus)
| Patalpų plotas | Šilumos per metus | Per metus* |
|---|---|---|
| 30 m² | ≈ 10 500 kWh | ≈ 840–1 260 € |
| 50 m² | ≈ 17 500 kWh | ≈ 1 400–2 100 € |
| 70 m² | ≈ 24 500 kWh | ≈ 1 960–2 940 € |
* Pagal 8–12 ct/kWh šilumos kainą. Tikrosios sąnaudos priklauso nuo gyventojų įpročių ir oro.
Palyginimas
| Grupė (pastatų sk.) | Mediana, kWh/m² |
|---|---|
| Vilniaus m. sav. daugiabučiai 300–1000 m² (643) | 70,3 |
| Vilniaus m. sav. visi pastatai 300–1000 m² (2 484) | 94,1 |
| Lietuvos daugiabučiai 300–1000 m² (4 594) | 119,0 |
| Šis pastatas | 350,0 |
Šis pastatas efektyvesnis nei 8 % Vilniaus m. sav. daugiabučių 300–1000 m².
Klasių pasiskirstymas: Vilniaus m. sav. daugiabučių 300–1000 m² (naujausias kiekvieno pastato sertifikatas).
Žemėlapis 700 m aplink pastatą
Paspauskite tašką – matysite objektą ir leidimo datą. Statybų leidimai per paskutinius 3 metus – Infostatyba.
Kas gyvena aplink 2021 m. surašymas
Amžiaus grupės per 500 m: vaikai iki 14 m. – 14 %, darbingo amžiaus – 67 %, 65 m. ir vyresni – 19 %. Mažiausi kvadratų skaičiai duomenyse apvalinami dėl privatumo.
Kultūros paveldas Kultūros vertybių registras
Adresas nepatenka į registruotų kultūros paveldo objektų ar vietovių teritorijas.
Tikrinama pagal adreso tašką. Jei pastatas pats yra paveldo objektas, ar netoliese yra apsaugos zona – verta pasitikrinti Kultūros vertybių registre.
Oro kokybė valstybinė stebėsena
Metų vidurkiai (2025 m.), artimiausia stotis – LT00001, 1,8 km nuo pastato.
Orai pernai 2025 m. · Vilniaus AMS, 12 km
Vidutinė mėnesio temperatūra, °C. Metų vidurkis – 8,3 °C; dienų, kai buvo 30 °C ar daugiau – 1.
Į ką atkreipti dėmesį
Kas statoma šalia leidimai per 3 metus · iki 700 m
| Atstumas | Leidimas | Kas | Adresas |
|---|---|---|---|
| ~190 m | 2024-08 rekonstrukcija | Uždaro tipo teniso kortų pastatas | Telšių g. 17 |
| ~260 m | 2026-05 nauja statyba | Dvibutis namas | Kapsų g. 15 |
| ~440 m | 2026-09 nauja statyba | Atraminė sienelė Nr.6 | Pelesos g. 3 |
| ~440 m | 2026-09 nauja statyba | Gyvenamasis (daugiabutis) namas | Pelesos g. 3 |
| ~440 m | 2026-09 nauja statyba | Sustiprinta vejos danga Nr.18 | Pelesos g. 3 |
| ~440 m | 2026-09 nauja statyba | Atraminė sienelė Nr.11 | Pelesos g. 3 |
| ~470 m | 2023-11 nauja statyba | Daugiabutis gyvenamasis namas | Kaminkelio g. 23 |
| ~490 m | 2024-07 rekonstrukcija | Vienbutis gyvenamasis namas | Panevėžio g. 20 |
| ~500 m | 2024-01 rekonstrukcija | Paslaugų paskirties pastatas (PORSCHE) autoservisas | Dariaus ir Girėno g. 15 |
| ~500 m | 2024-01 nauja statyba | Prekybos paskirties pastatas (autosalonas) | Dariaus ir Girėno g. 15 |
| ~510 m | 2024-07 rekonstrukcija | Mokykla | Dzūkų g. 43 |
| ~520 m | 2026-03 nauja statyba | Vienbutis gyvenamasis namas | Gėlūnų g. 16 |
| ~640 m | 2025-10 nauja statyba | Vienbutis namas | Alytaus g. 25 |
| ~670 m | 2025-05 rekonstrukcija | atraminė sienelė Nr.1 | Konduktorių g. 20A |
| ~670 m | 2025-05 rekonstrukcija | gyvenamasis namas | Konduktorių g. 20A |
Rodomi 15 iš 78 leidimų; visi – žemėlapyje.
Butų sertifikatai šiame pastate
| Klasė | Plotas | Išduotas | Galioja iki |
|---|---|---|---|
| G | 42,8 m² | 2013-05 | 2023-05 |
1 buto sertifikatas. Butų numeriai nerodomi.
Naujininkų seniūnijos pastatai
| Statyti | Pastatų |
|---|---|
| iki 1945 | 499 |
| 1945–1989 | 2 743 |
| 1990–2009 | 1 363 |
| 2010+ | 1 656 |
Kiti pastatai: Kapsų g.
Pastatai nuo 300 m² su sertifikatu, surikiuoti pagal šildymo poreikį. 16 – 13-as efektyviausias iš 13.
| Adresas | Klasė | Plotas | Šildymas, kWh/m² | Sertifikatas |
|---|---|---|---|---|
| Kapsų g. 11 | A++ | 4 888 m² | 12,9 | 2020-11 |
| Kapsų g. 19A | A++ | 3 019 m² | 14,1 | 2023-05 |
| Kapsų g. 3 | A+ | 2 489 m² | 31,6 | 2022-08 |
| Kapsų g. 1 | B | 2 416 m² | 53,8 | 2016-03 |
| Kapsų g. 10 | B | 389 m² | 85,7 | 2024-12 |
| Kapsų g. 8 | C | 587 m² | 86,5 | 2024-12 |
| Kapsų g. 38 | F | 2 174 m² | 156,9 | 2019-12 |
| Kapsų g. 20 | F | 1 062 m² | 169,7 | 2025-07 |
| Kapsų g. 9 | F | 2 511 m² | 171,4 | 2023-09 |
| Kapsų g. 12 | F | 387 m² | 242,6 | 2021-09 |
| Kapsų g. 6 | F | 384 m² | 268,8 | 2025-05 |
| Kapsų g. 18 | D | 348 m² | 340,7 | 2014-08 |
| Kapsų g. 16 | D | 344 m² | 350,0 | 2014-08 |
Šaltiniai: energinio naudingumo sertifikatai ir Infostatyba (Statybos sektoriaus vystymo agentūra); Nekilnojamojo turto ir Adresų registrai (Registrų centras) – data.gov.lt, CC BY 4.0; gyventojai – Valstybės duomenų agentūra (2021 m. surašymas, 100 m gardelės); adreso taškas – VDA aktualių adresų gardelės; paveldas – Kultūros vertybių registras (Kultūros paveldo departamentas); oro kokybė – Aplinkos apsaugos agentūros duomenys, paskelbti Europos aplinkos agentūros; orai – Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba (api.meteo.lt, CC BY-SA 4.0); žemėlapis © OpenStreetMap. Asmens duomenys ir butų numeriai neskelbiami. Duomenys atnaujinami kas savaitę; daugiau apie šaltinius.