Kauno g. 121, Marijampolė
Marijampolės miesto seniūnija · vieno ar dviejų butų gyvenamasis namas · 130 m²
Energinio naudingumo klasė pastato sertifikatas
Šildymo sąnaudų įvertis
Pagal sertifikate nurodytą poreikį (541,7 kWh/m² per metus)
| Patalpų plotas | Šilumos per metus | Per metus* |
|---|---|---|
| 30 m² | ≈ 16 250 kWh | ≈ 1 300–1 950 € |
| 50 m² | ≈ 27 080 kWh | ≈ 2 165–3 250 € |
| 70 m² | ≈ 37 920 kWh | ≈ 3 035–4 550 € |
* Pagal 8–12 ct/kWh šilumos kainą. Tikrosios sąnaudos priklauso nuo gyventojų įpročių ir oro.
Palyginimas
| Grupė (pastatų sk.) | Mediana, kWh/m² |
|---|---|
| Marijampolės sav. vieno–dviejų butų namai iki 300 m² (2 594) | 315,4 |
| Marijampolės sav. visi pastatai iki 300 m² (2 805) | 303,7 |
| Lietuvos vieno–dviejų butų namai iki 300 m² (158 500) | 157,6 |
| Šis pastatas | 541,7 |
Šis pastatas efektyvesnis nei 38 % Marijampolės sav. vieno–dviejų butų namų iki 300 m².
Klasių pasiskirstymas: Marijampolės sav. vieno–dviejų butų namų iki 300 m² (naujausias kiekvieno pastato sertifikatas).
Žemėlapis 700 m aplink pastatą
Paspauskite tašką – matysite objektą ir leidimo datą. Statybų leidimai per paskutinius 3 metus – Infostatyba.
Kas gyvena aplink 2021 m. surašymas
Amžiaus grupės per 500 m: vaikai iki 14 m. – 17 %, darbingo amžiaus – 67 %, 65 m. ir vyresni – 16 %. Mažiausi kvadratų skaičiai duomenyse apvalinami dėl privatumo.
Kultūros paveldas Kultūros vertybių registras
Adresas nepatenka į registruotų kultūros paveldo objektų ar vietovių teritorijas.
Tikrinama pagal adreso tašką. Jei pastatas pats yra paveldo objektas, ar netoliese yra apsaugos zona – verta pasitikrinti Kultūros vertybių registre.
Pastato istorija Infostatyba
Statybos leidimai, pažymos, deklaracijos ir užbaigimo aktai. Prašymai ir paraiškos nerodomi.
- 2022-06Deklaruota, kad statyba užbaigta: Pavėsinė užbaigtaNaujo statinio statyba
- 2022-06Deklaruota, kad statyba užbaigta: Ūkinis pastatas užbaigtaNaujo statinio statyba
- 2022-06Deklaruota, kad statyba užbaigta: Kiemo rūsys užbaigtaStatinio griovimas
- 2022-11Deklaruota, kad statyba užbaigta: Ūkinis pastatas užbaigtaNaujo statinio statyba
- 2023-01Deklaruota, kad statyba užbaigta: Gyvenamasis namas užbaigtaStatinio paprastasis remontas
Oro kokybė valstybinė stebėsena
Netoliese valstybinės oro kokybės stebėsenos stoties nėra. Artimiausia – už 46 km, todėl jos matavimų šiam adresui nerodome.
Mažesniuose miestuose oro taršą dažniausiai lemia kietuoju kuru šildomi namai šildymo sezonu ir transportas.
Orai pernai 2025 m. · Marijampolės AMS, 5,1 km
Vidutinė mėnesio temperatūra, °C. Metų vidurkis – 8,9 °C; dienų, kai buvo 30 °C ar daugiau – 1.
Į ką atkreipti dėmesį
Kas statoma šalia leidimai per 3 metus · iki 700 m
| Atstumas | Leidimas | Kas | Adresas |
|---|---|---|---|
| ~150 m | 2026-09 rekonstrukcija | Admninistracinis pastatas | Kauno g. 100A |
| ~150 m | 2026-09 rekonstrukcija | Terasos prie butų | Kauno g. 100A |
| ~250 m | 2026-09 nauja statyba | Vienbutis gyvenamasis namas | Kauno g. 129 |
| ~280 m | 2024-11 nauja statyba | Fontanas | Stoties g. 16A |
| ~510 m | 2025-01 rekonstrukcija | Gamybos korpusas 7P1/p | Stoties g. 8F |
| ~510 m | 2025-01 rekonstrukcija | Naftos skirtuvas | Stoties g. 8F |
| ~560 m | 2025-06 nauja statyba | Atraminė sienelė | Parko g. 1B |
| ~570 m | 2023-12 rekonstrukcija | Administracinės paskirties pastatas | Kauno g. 135 |
| ~610 m | 2025-06 nauja statyba | Daugiabutis namas | Parko g. 1D |
| ~610 m | 2025-06 nauja statyba | Atraminė sienelė | Parko g. 1D |
| ~610 m | 2025-06 nauja statyba | Sandėlis | Parko g. 1D |
| ~620 m | 2024-12 nauja statyba | Krovos statinys | Stoties g. 8 |
| ~620 m | 2024-12 nauja statyba | Produkcijos iškrovimo rampa | Stoties g. 8 |
| ~630 m | 2026-08 nauja statyba | Sandėlis | Stoties g. 10A |
| ~640 m | 2026-10 nauja statyba | GYVENAMASIS NAMAS | Mokolų sen., Mokolų k., Šešupės g. 50 |
Rodomi 15 iš 60 leidimų; visi – žemėlapyje.
Marijampolės miesto seniūnijos pastatai
| Statyti | Pastatų |
|---|---|
| iki 1945 | 472 |
| 1945–1989 | 4 590 |
| 1990–2009 | 1 143 |
| 2010+ | 583 |
Kiti pastatai: Kauno g.
Pastatai nuo 300 m² su sertifikatu, surikiuoti pagal šildymo poreikį.
| Adresas | Klasė | Plotas | Šildymas, kWh/m² | Sertifikatas |
|---|---|---|---|---|
| Kauno g. 28 | A+ | 378 m² | 12,8 | 2018-11 |
| Kauno g. 47 | D | 701 m² | 15,0 | 2025-06 |
| Kauno g. 76A | C | 974 m² | 35,2 | 2024-12 |
| Kauno g. 119 | B | 3 826 m² | 40,0 | 2023-03 |
| Kauno g. 15 | C | 2 239 m² | 46,9 | 2016-09 |
| Kauno g. 80 | C | 4 163 m² | 61,9 | 2020-11 |
| Kauno g. 100A | C | 389 m² | 105,9 | 2022-12 |
| Kauno g. 142A | D | 797 m² | 111,5 | 2015-11 |
| Kauno g. 139B | C | 609 m² | 112,1 | 2020-12 |
| Kauno g. /Gėlyno g. 9 | C | 813 m² | 129,0 | 2012-06 |
| Kauno g. 71 | F | 570 m² | 132,2 | 2025-02 |
| Kauno g. 74 | F | 2 055 m² | 171,0 | 2021-07 |
| Kauno g. 16 | C | 334 m² | 187,4 | 2013-12 |
| Kauno g. 76 | F | 2 077 m² | 190,2 | 2022-11 |
| Kauno g. 60 | D | 3 607 m² | 206,1 | 2014-04 |
| Kauno g. 66 | F | 2 530 m² | 213,0 | 2020-02 |
| Kauno g. 70 | D | 2 744 m² | 246,0 | 2012-07 |
| Kauno g. 78 | D | 2 575 m² | 247,0 | 2014-05 |
| Kauno g. 107 | D | 2 036 m² | 247,5 | 2014-04 |
| Kauno g. 20 | F | 380 m² | 282,9 | 2021-11 |
Šaltiniai: energinio naudingumo sertifikatai ir Infostatyba (Statybos sektoriaus vystymo agentūra); Nekilnojamojo turto ir Adresų registrai (Registrų centras) – data.gov.lt, CC BY 4.0; gyventojai – Valstybės duomenų agentūra (2021 m. surašymas, 100 m gardelės); adreso taškas – VDA aktualių adresų gardelės; paveldas – Kultūros vertybių registras (Kultūros paveldo departamentas); oro kokybė – Aplinkos apsaugos agentūros duomenys, paskelbti Europos aplinkos agentūros; orai – Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba (api.meteo.lt, CC BY-SA 4.0); žemėlapis © OpenStreetMap. Asmens duomenys ir butų numeriai neskelbiami. Duomenys atnaujinami kas savaitę; daugiau apie šaltinius.