Kauno g. 60A, Marijampolė
Marijampolės miesto seniūnija · prekybos paskirties pastatas · 127 m²
Energinio naudingumo klasė pastato sertifikatas
Šildymo sąnaudų įvertis
Pagal sertifikate nurodytą poreikį (206,4 kWh/m² per metus)
| Patalpų plotas | Šilumos per metus | Per metus* |
|---|---|---|
| 30 m² | ≈ 6 190 kWh | ≈ 495–745 € |
| 50 m² | ≈ 10 320 kWh | ≈ 825–1 240 € |
| 70 m² | ≈ 14 450 kWh | ≈ 1 155–1 735 € |
* Pagal 8–12 ct/kWh šilumos kainą. Tikrosios sąnaudos priklauso nuo gyventojų įpročių ir oro.
Palyginimas
| Grupė (pastatų sk.) | Mediana, kWh/m² |
|---|---|
| Marijampolės sav. prekybos pastatai iki 300 m² (43) | 206,4 |
| Marijampolės sav. visi pastatai iki 300 m² (2 805) | 303,7 |
| Lietuvos prekybos pastatai iki 300 m² (2 088) | 218,5 |
| Šis pastatas | 206,4 |
Šis pastatas efektyvesnis nei 51 % Marijampolės sav. prekybos pastatų iki 300 m².
Klasių pasiskirstymas: Marijampolės sav. prekybos pastatų iki 300 m² (naujausias kiekvieno pastato sertifikatas).
Žemėlapis 700 m aplink pastatą
Paspauskite tašką – matysite objektą ir leidimo datą. Statybų leidimai per paskutinius 3 metus – Infostatyba.
Kas gyvena aplink 2021 m. surašymas
Amžiaus grupės per 500 m: vaikai iki 14 m. – 15 %, darbingo amžiaus – 61 %, 65 m. ir vyresni – 25 %. Mažiausi kvadratų skaičiai duomenyse apvalinami dėl privatumo.
Kultūros paveldas Kultūros vertybių registras
Adresas nepatenka į registruotų kultūros paveldo objektų ar vietovių teritorijas.
Tikrinama pagal adreso tašką. Jei pastatas pats yra paveldo objektas, ar netoliese yra apsaugos zona – verta pasitikrinti Kultūros vertybių registre.
Oro kokybė valstybinė stebėsena
Netoliese valstybinės oro kokybės stebėsenos stoties nėra. Artimiausia – už 47 km, todėl jos matavimų šiam adresui nerodome.
Mažesniuose miestuose oro taršą dažniausiai lemia kietuoju kuru šildomi namai šildymo sezonu ir transportas.
Orai pernai 2025 m. · Marijampolės AMS, 3,9 km
Vidutinė mėnesio temperatūra, °C. Metų vidurkis – 8,9 °C; dienų, kai buvo 30 °C ar daugiau – 1.
Į ką atkreipti dėmesį
Kas statoma šalia leidimai per 3 metus · iki 700 m
| Atstumas | Leidimas | Kas | Adresas |
|---|---|---|---|
| ~120 m | 2025-06 nauja statyba | Prekybos paskirties pastatas su gyvenamosios (butų) paskirties patalpomis | Kauno g. 43 |
| ~190 m | 2025-08 nauja statyba | Daugiabučių paskirties pastatas | Jaunimo g. 8A |
| ~200 m | 2025-10 nauja statyba | Parduotuvė | Kauno g. 37A |
| ~310 m | 2025-06 rekonstrukcija | vienbutis gyvenamasis namas | Švietimo g. 6 |
| ~450 m | 2024-01 nauja statyba | Dvibutis gyvenamasis namas | Šaulių g. 54 |
| ~480 m | 2024-04 rekonstrukcija | Gyvenamosios paskirties (trijų ir daugiau butų) pastatas | Kalvių g. 13A |
| ~520 m | 2024-10 nauja statyba | Vienbutis gyvenamasis namas | Pašto g. 10 |
| ~520 m | 2024-10 nauja statybagriovimas | Gyvenamasis namas | Pašto g. 10 |
| ~590 m | 2024-08 nauja statyba | Gyvenamasis namas | Partizanų g. 1 |
| ~610 m | 2025-01 rekonstrukcija | Krikščioniškosios kultūros centras | Naujakurių g. 6 |
| ~620 m | 2026-05 nauja statyba | Vienbutis namas | Partizanų g. 6 |
| ~630 m | 2025-08 nauja statyba | Amfiteatras | Kauno g. 7 |
| ~630 m | 2025-08 nauja statyba | Atraminė sienelė | Kauno g. 7 |
| ~640 m | 2026-05 nauja statyba | Tekbolo (universali) aikštė | Sporto g. 1 |
| ~640 m | 2026-05 rekonstrukcija | Bėgimo takas | Sporto g. 1 |
Rodomi 15 iš 72 leidimų; visi – žemėlapyje.
Marijampolės miesto seniūnijos pastatai
| Statyti | Pastatų |
|---|---|
| iki 1945 | 472 |
| 1945–1989 | 4 590 |
| 1990–2009 | 1 143 |
| 2010+ | 583 |
Kiti pastatai: Kauno g.
Pastatai nuo 300 m² su sertifikatu, surikiuoti pagal šildymo poreikį.
| Adresas | Klasė | Plotas | Šildymas, kWh/m² | Sertifikatas |
|---|---|---|---|---|
| Kauno g. 28 | A+ | 378 m² | 12,8 | 2018-11 |
| Kauno g. 47 | D | 701 m² | 15,0 | 2025-06 |
| Kauno g. 76A | C | 974 m² | 35,2 | 2024-12 |
| Kauno g. 119 | B | 3 826 m² | 40,0 | 2023-03 |
| Kauno g. 15 | C | 2 239 m² | 46,9 | 2016-09 |
| Kauno g. 80 | C | 4 163 m² | 61,9 | 2020-11 |
| Kauno g. 100A | C | 389 m² | 105,9 | 2022-12 |
| Kauno g. 142A | D | 797 m² | 111,5 | 2015-11 |
| Kauno g. 139B | C | 609 m² | 112,1 | 2020-12 |
| Kauno g. /Gėlyno g. 9 | C | 813 m² | 129,0 | 2012-06 |
| Kauno g. 71 | F | 570 m² | 132,2 | 2025-02 |
| Kauno g. 74 | F | 2 055 m² | 171,0 | 2021-07 |
| Kauno g. 16 | C | 334 m² | 187,4 | 2013-12 |
| Kauno g. 76 | F | 2 077 m² | 190,2 | 2022-11 |
| Kauno g. 60 | D | 3 607 m² | 206,1 | 2014-04 |
| Kauno g. 66 | F | 2 530 m² | 213,0 | 2020-02 |
| Kauno g. 70 | D | 2 744 m² | 246,0 | 2012-07 |
| Kauno g. 78 | D | 2 575 m² | 247,0 | 2014-05 |
| Kauno g. 107 | D | 2 036 m² | 247,5 | 2014-04 |
| Kauno g. 20 | F | 380 m² | 282,9 | 2021-11 |
Šaltiniai: energinio naudingumo sertifikatai ir Infostatyba (Statybos sektoriaus vystymo agentūra); Nekilnojamojo turto ir Adresų registrai (Registrų centras) – data.gov.lt, CC BY 4.0; gyventojai – Valstybės duomenų agentūra (2021 m. surašymas, 100 m gardelės); adreso taškas – VDA aktualių adresų gardelės; paveldas – Kultūros vertybių registras (Kultūros paveldo departamentas); oro kokybė – Aplinkos apsaugos agentūros duomenys, paskelbti Europos aplinkos agentūros; orai – Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba (api.meteo.lt, CC BY-SA 4.0); žemėlapis © OpenStreetMap. Asmens duomenys ir butų numeriai neskelbiami. Duomenys atnaujinami kas savaitę; daugiau apie šaltinius.