Miškų g. 34, Ukmergė
Ukmergės miesto seniūnija · daugiabutis gyvenamasis namas · 3 413 m²
Energinio naudingumo klasė pastato sertifikatas
Šildymo sąnaudų įvertis
Pagal sertifikate nurodytą poreikį (146,5 kWh/m² per metus)
| Patalpų plotas | Šilumos per metus | Per metus* |
|---|---|---|
| 30 m² | ≈ 4 400 kWh | ≈ 350–525 € |
| 50 m² | ≈ 7 330 kWh | ≈ 585–880 € |
| 70 m² | ≈ 10 260 kWh | ≈ 820–1 230 € |
* Pagal 8–12 ct/kWh šilumos kainą. Tikrosios sąnaudos priklauso nuo gyventojų įpročių ir oro.
Palyginimas
| Grupė (pastatų sk.) | Mediana, kWh/m² |
|---|---|
| Ukmergės r. sav. daugiabučiai nuo 1000 m² (235) | 165,9 |
| Ukmergės r. sav. visi pastatai nuo 1000 m² (293) | 150,8 |
| Lietuvos daugiabučiai nuo 1000 m² (9 010) | 124,0 |
| Šis pastatas | 146,5 |
Šis pastatas efektyvesnis nei 56 % Ukmergės r. sav. daugiabučių nuo 1000 m².
Klasių pasiskirstymas: Ukmergės r. sav. daugiabučių nuo 1000 m² (naujausias kiekvieno pastato sertifikatas).
Žemėlapis 700 m aplink pastatą
Paspauskite tašką – matysite objektą ir leidimo datą. Statybų leidimai per paskutinius 3 metus – Infostatyba.
Kas gyvena aplink 2021 m. surašymas
Amžiaus grupės per 500 m: vaikai iki 14 m. – 16 %, darbingo amžiaus – 60 %, 65 m. ir vyresni – 24 %. Mažiausi kvadratų skaičiai duomenyse apvalinami dėl privatumo.
Kultūros paveldas Kultūros vertybių registras
Adresas nepatenka į registruotų kultūros paveldo objektų ar vietovių teritorijas.
Tikrinama pagal adreso tašką. Jei pastatas pats yra paveldo objektas, ar netoliese yra apsaugos zona – verta pasitikrinti Kultūros vertybių registre.
Oro kokybė valstybinė stebėsena
Netoliese valstybinės oro kokybės stebėsenos stoties nėra. Artimiausia – už 37 km, todėl jos matavimų šiam adresui nerodome.
Mažesniuose miestuose oro taršą dažniausiai lemia kietuoju kuru šildomi namai šildymo sezonu ir transportas.
Orai pernai 2025 m. · Ukmergės AMS, 2,9 km
Vidutinė mėnesio temperatūra, °C. Metų vidurkis – 8,5 °C; dienų, kai buvo 30 °C ar daugiau – 1.
Į ką atkreipti dėmesį
Kas statoma šalia leidimai per 3 metus · iki 700 m
| Atstumas | Leidimas | Kas | Adresas |
|---|---|---|---|
| ~70 m | 2026-04 rekonstrukcija | Boilerinė | Miškų g. 40A |
| ~230 m | 2026-04 rekonstrukcija | Boilerinė | Vilniaus g. 96B |
| ~400 m | 2025-08 nauja statyba | Vienbutis gyvenamasis namas | Laukų g. 35 |
| ~410 m | 2025-11 nauja statyba | Vienbutis gyvenamasis namas | Trakų g. 9A |
| ~510 m | 2024-02 rekonstrukcija | Gyvenamasis namas | Siauroji g. 10 |
| ~570 m | 2025-06 nauja statyba | Vienbutis gyvenamasis namas | Mėlynių g. 8 |
| ~570 m | 2026-07 nauja statyba | Vienbutis gyvenamasis namas | Mėlynių g. 9 |
| ~580 m | 2025-06 nauja statyba | Vienbutis gyvenamasis namas | Mėlynių g. 10 |
| ~590 m | 2025-06 nauja statyba | Vienbutis gyvenamasis namas | Mėlynių g. 12 |
| ~600 m | 2026-10 nauja statyba | Sandėlis | Antakalnio g. 60 |
| ~610 m | 2025-06 nauja statyba | Vienbutis gyvenamasis namas | Dirvonų g. 4A |
| ~620 m | 2024-05 nauja statyba | Vienbutis gyvenamasis namas | Pušų g. 7A |
| ~620 m | 2026-07 nauja statyba | Vienbutis gyvenamasis namas | Mėlynių g. 11 |
| ~620 m | 2025-03 rekonstrukcija | Gyvenamasis namas | Bugenių g. 28 |
| ~650 m | 2026-05 nauja statyba | Reklaminis pilonas | Mokyklos g. 2 |
Rodomi 15 iš 67 leidimų; visi – žemėlapyje.
Butų sertifikatai šiame pastate
| Klasė | Plotas | Išduotas | Galioja iki |
|---|---|---|---|
| G | 35,4 m² | 2015-06 | 2025-06 |
| G | 49,7 m² | 2013-12 | 2023-12 |
| G | 49,7 m² | 2013-08 | 2023-08 |
| G | 34,9 m² | 2013-07 | 2023-07 |
| G | 34,9 m² | 2013-02 | 2023-02 |
5 butų sertifikatai. Butų numeriai nerodomi.
Ukmergės miesto seniūnijos pastatai
| Statyti | Pastatų |
|---|---|
| iki 1945 | 1 836 |
| 1945–1989 | 8 014 |
| 1990–2009 | 2 097 |
| 2010+ | 906 |
Kiti pastatai: Miškų g.
Pastatai nuo 300 m² su sertifikatu, surikiuoti pagal šildymo poreikį. 34 – 2-as efektyviausias iš 11.
| Adresas | Klasė | Plotas | Šildymas, kWh/m² | Sertifikatas |
|---|---|---|---|---|
| Miškų g. 54 | B | 1 224 m² | 62,7 | 2022-08 |
| Miškų g. 34 | E | 3 413 m² | 146,5 | 2016-08 |
| Miškų g. 32 | E | 2 571 m² | 202,2 | 2014-07 |
| Miškų g. 42 | D | 2 189 m² | 241,0 | 2014-03 |
| Miškų g. 38 | D | 2 753 m² | 244,1 | 2014-03 |
| Miškų g. 62 | F | 1 094 m² | 245,1 | 2021-06 |
| Miškų g. 36 | D | 2 746 m² | 247,5 | 2014-03 |
| Miškų g. 60 | F | 1 091 m² | 250,0 | 2025-07 |
| Miškų g. 46 | D | 1 170 m² | 253,6 | 2013-06 |
| Miškų g. 56 | E | 1 210 m² | 281,7 | 2013-04 |
| Miškų g. 33 | F | 1 576 m² | 387,3 | 2017-11 |
Šaltiniai: energinio naudingumo sertifikatai ir Infostatyba (Statybos sektoriaus vystymo agentūra); Nekilnojamojo turto ir Adresų registrai (Registrų centras) – data.gov.lt, CC BY 4.0; gyventojai – Valstybės duomenų agentūra (2021 m. surašymas, 100 m gardelės); adreso taškas – VDA aktualių adresų gardelės; paveldas – Kultūros vertybių registras (Kultūros paveldo departamentas); oro kokybė – Aplinkos apsaugos agentūros duomenys, paskelbti Europos aplinkos agentūros; orai – Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba (api.meteo.lt, CC BY-SA 4.0); žemėlapis © OpenStreetMap. Asmens duomenys ir butų numeriai neskelbiami. Duomenys atnaujinami kas savaitę; daugiau apie šaltinius.