Pelesos g. 43, Vilnius
Naujininkų seniūnija · daugiabutis gyvenamasis namas · 1 413 m²
Energinio naudingumo klasė pastato sertifikatas
Šildymo sąnaudų įvertis
Pagal sertifikate nurodytą poreikį (59,4 kWh/m² per metus)
| Patalpų plotas | Šilumos per metus | Per metus* |
|---|---|---|
| 30 m² | ≈ 1 780 kWh | ≈ 145–215 € |
| 50 m² | ≈ 2 970 kWh | ≈ 240–355 € |
| 70 m² | ≈ 4 160 kWh | ≈ 335–500 € |
* Pagal 8–12 ct/kWh šilumos kainą. Tikrosios sąnaudos priklauso nuo gyventojų įpročių ir oro.
Palyginimas
| Grupė (pastatų sk.) | Mediana, kWh/m² |
|---|---|
| Vilniaus m. sav. daugiabučiai nuo 1000 m² (1 767) | 59,4 |
| Vilniaus m. sav. visi pastatai nuo 1000 m² (3 173) | 57,8 |
| Lietuvos daugiabučiai nuo 1000 m² (9 010) | 124,0 |
| Šis pastatas | 59,4 |
Šis pastatas efektyvesnis nei 51 % Vilniaus m. sav. daugiabučių nuo 1000 m².
Klasių pasiskirstymas: Vilniaus m. sav. daugiabučių nuo 1000 m² (naujausias kiekvieno pastato sertifikatas).
Žemėlapis 700 m aplink pastatą
Paspauskite tašką – matysite objektą ir leidimo datą. Statybų leidimai per paskutinius 3 metus – Infostatyba.
Kas gyvena aplink 2021 m. surašymas
Amžiaus grupės per 500 m: vaikai iki 14 m. – 15 %, darbingo amžiaus – 66 %, 65 m. ir vyresni – 20 %. Mažiausi kvadratų skaičiai duomenyse apvalinami dėl privatumo.
Kultūros paveldas Kultūros vertybių registras
Adresas nepatenka į registruotų kultūros paveldo objektų ar vietovių teritorijas.
Tikrinama pagal adreso tašką. Jei pastatas pats yra paveldo objektas, ar netoliese yra apsaugos zona – verta pasitikrinti Kultūros vertybių registre.
Pastato istorija Infostatyba
Statybos leidimai, pažymos, deklaracijos ir užbaigimo aktai. Prašymai ir paraiškos nerodomi.
- 2023-11Leidimas atnaujinti (modernizuoti): Gyvenamasis namas renovacijaStatinio paprastasis remontas
- 2025-06Statybos užbaigimo aktas: Gyvenamasis namas užbaigtaStatinio paprastasis remontas
- 2026-04Deklaruota, kad statyba užbaigta: Gyvenamasis namas užbaigtaStatinio paprastasis remontas
Oro kokybė valstybinė stebėsena
Metų vidurkiai (2025 m.), artimiausia stotis – LT00001, 1,0 km nuo pastato.
Orai pernai 2025 m. · Vilniaus AMS, 12 km
Vidutinė mėnesio temperatūra, °C. Metų vidurkis – 8,3 °C; dienų, kai buvo 30 °C ar daugiau – 1.
Į ką atkreipti dėmesį
Kas statoma šalia leidimai per 3 metus · iki 700 m
| Atstumas | Leidimas | Kas | Adresas |
|---|---|---|---|
| ~320 m | 2025-11 rekonstrukcija | Mokymo centras | Tyzenhauzų g. 17 |
| ~320 m | 2025-11 rekonstrukcija | Gamybinis pastatas | Tyzenhauzų g. 17 |
| ~330 m | 2025-11 rekonstrukcija | Atraminė siena | Tyzenhauzų g. 17 |
| ~340 m | 2025-11 rekonstrukcija | Dirbtuvės | Tyzenhauzų g. 17 |
| ~340 m | 2025-11 rekonstrukcija | Administracinis | Tyzenhauzų g. 17 |
| ~350 m | 2024-07 rekonstrukcija | Vienbutis gyvenamasis namas | Panevėžio g. 20 |
| ~350 m | 2025-11 rekonstrukcija | Kontrolės pastatas | Tyzenhauzų g. 17 |
| ~360 m | 2025-11 rekonstrukcija | Sandėlis | Tyzenhauzų g. 17 |
| ~430 m | 2026-07 rekonstrukcija | Administracinis pastatas | Sodų g. 23 |
| ~430 m | 2026-07 rekonstrukcija | Atraminė siena | Sodų g. 23 |
| ~460 m | 2024-03 nauja statyba | Daugiabutis gyvenamasis pastatas nr. 2 (korpusai E, F, G, H, I, J, K, požeminė saugykla P2) | Seinų g. 4 |
| ~460 m | 2024-03 nauja statyba | Daugiabutis gyvenamasis pastatas nr. 1 (korpusai A, B, C, D, požeminė saugykla P1) | Seinų g. 4 |
| ~510 m | 2024-07 rekonstrukcija | Mokykla | Dzūkų g. 43 |
| ~570 m | 2024-10 rekonstrukcija | Gyvenamasis namas | Sodų g. 8-10 |
| ~580 m | 2026-09 nauja statyba | Atraminė sienelė Nr.6 | Pelesos g. 3 |
Rodomi 15 iš 143 leidimų; visi – žemėlapyje.
Butų sertifikatai šiame pastate
| Klasė | Plotas | Išduotas | Galioja iki |
|---|---|---|---|
| G | 49,3 m² | 2017-12 | 2027-12 |
| G | 49,6 m² | 2014-05 | 2024-05 |
| G | 49,9 m² | 2013-06 | 2023-06 |
3 butų sertifikatai. Butų numeriai nerodomi.
Naujininkų seniūnijos pastatai
| Statyti | Pastatų |
|---|---|
| iki 1945 | 499 |
| 1945–1989 | 2 743 |
| 1990–2009 | 1 363 |
| 2010+ | 1 656 |
Kiti pastatai: Pelesos g.
Pastatai nuo 300 m² su sertifikatu, surikiuoti pagal šildymo poreikį. 43 – 2-as efektyviausias iš 8.
| Adresas | Klasė | Plotas | Šildymas, kWh/m² | Sertifikatas |
|---|---|---|---|---|
| Pelesos g. 35 | C | 382 m² | 42,1 | 2020-07 |
| Pelesos g. 43 | B | 1 413 m² | 59,4 | 2024-10 |
| Pelesos g. 2 | C | 438 m² | 105,8 | 2017-01 |
| Pelesos g. 24 | F | 1 922 m² | 160,6 | 2020-11 |
| Pelesos g. 47 | D | 2 261 m² | 167,6 | 2014-03 |
| Pelesos g. 13 | F | 1 968 m² | 173,1 | 2023-04 |
| Pelesos g. 17 | F | 1 307 m² | 191,1 | 2023-01 |
| Pelesos g. 85 | D | 439 m² | 273,9 | 2015-02 |
Šaltiniai: energinio naudingumo sertifikatai ir Infostatyba (Statybos sektoriaus vystymo agentūra); Nekilnojamojo turto ir Adresų registrai (Registrų centras) – data.gov.lt, CC BY 4.0; gyventojai – Valstybės duomenų agentūra (2021 m. surašymas, 100 m gardelės); adreso taškas – VDA aktualių adresų gardelės; paveldas – Kultūros vertybių registras (Kultūros paveldo departamentas); oro kokybė – Aplinkos apsaugos agentūros duomenys, paskelbti Europos aplinkos agentūros; orai – Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba (api.meteo.lt, CC BY-SA 4.0); žemėlapis © OpenStreetMap. Asmens duomenys ir butų numeriai neskelbiami. Duomenys atnaujinami kas savaitę; daugiau apie šaltinius.