Radvilėnų pl. 3, Kaunas
Žaliakalnio seniūnija · daugiabutis gyvenamasis namas · 2 536 m²
Energinio naudingumo klasė pastato sertifikatas
Šildymo sąnaudų įvertis
Pagal sertifikate nurodytą poreikį (207,8 kWh/m² per metus)
| Patalpų plotas | Šilumos per metus | Per metus* |
|---|---|---|
| 30 m² | ≈ 6 230 kWh | ≈ 500–750 € |
| 50 m² | ≈ 10 390 kWh | ≈ 830–1 245 € |
| 70 m² | ≈ 14 550 kWh | ≈ 1 165–1 745 € |
* Pagal 8–12 ct/kWh šilumos kainą. Tikrosios sąnaudos priklauso nuo gyventojų įpročių ir oro.
Palyginimas
| Grupė (pastatų sk.) | Mediana, kWh/m² |
|---|---|
| Kauno m. sav. daugiabučiai nuo 1000 m² (944) | 121,5 |
| Kauno m. sav. visi pastatai nuo 1000 m² (1 642) | 82,2 |
| Lietuvos daugiabučiai nuo 1000 m² (9 010) | 124,0 |
| Šis pastatas | 207,8 |
Šis pastatas efektyvesnis nei 15 % Kauno m. sav. daugiabučių nuo 1000 m².
Klasių pasiskirstymas: Kauno m. sav. daugiabučių nuo 1000 m² (naujausias kiekvieno pastato sertifikatas).
Žemėlapis 700 m aplink pastatą
Paspauskite tašką – matysite objektą ir leidimo datą. Statybų leidimai per paskutinius 3 metus – Infostatyba.
Kas gyvena aplink 2021 m. surašymas
Amžiaus grupės per 500 m: vaikai iki 14 m. – 16 %, darbingo amžiaus – 61 %, 65 m. ir vyresni – 24 %. Mažiausi kvadratų skaičiai duomenyse apvalinami dėl privatumo.
Kultūros paveldas Kultūros vertybių registras
Adresas nepatenka į registruotų kultūros paveldo objektų ar vietovių teritorijas.
Tikrinama pagal adreso tašką. Jei pastatas pats yra paveldo objektas, ar netoliese yra apsaugos zona – verta pasitikrinti Kultūros vertybių registre.
Pastato istorija Infostatyba
Statybos leidimai, pažymos, deklaracijos ir užbaigimo aktai. Prašymai ir paraiškos nerodomi.
- 2013-01Pritarta projektui: Daugiabutis gyvenamasis namas 1A11p (butas)Statinio paprastasis remontas
- 2014-01Pritarta projektui: Daugiabutis gyvenamasis namas (1A11p)Statinio paprastasis remontas
- 2022-06Leidimas atnaujinti (modernizuoti): Daugiabutis gyvenamasis namas renovacijaStatinio paprastasis remontas
- 2026-03Statybos užbaigimo aktas: Daugiabutis gyvenamasis namas užbaigtaStatinio paprastasis remontas
- 2026-08Deklaruota, kad statyba užbaigta: Gyvenamasis namas užbaigtaStatinio paprastasis remontas
Oro kokybė valstybinė stebėsena
Metų vidurkiai (2025 m.), artimiausia stotis – LT00041, 3,3 km nuo pastato.
Orai pernai 2025 m. · Kauno AMS, 7,2 km
Vidutinė mėnesio temperatūra, °C. Metų vidurkis – 8,7 °C; dienų, kai buvo 30 °C ar daugiau – 1.
Į ką atkreipti dėmesį
Kas statoma šalia leidimai per 3 metus · iki 700 m
| Atstumas | Leidimas | Kas | Adresas |
|---|---|---|---|
| ~100 m | 2025-07 rekonstrukcija | Gyvenamasis namas | Radvilėnų pl. 46 |
| ~100 m | 2025-07 rekonstrukcija | Vienbutis gyvenamas namas | Radvilėnų pl. 48B |
| ~320 m | 2024-05 rekonstrukcija | VIENO BUTO GYVENAMASIS NAMAS | Radvilėnų pl. 24 |
| ~390 m | 2026-01 rekonstrukcija | Daugiabutis gyvenamasis namas | M. Jankaus g. 12 |
| ~430 m | 2025-02 rekonstrukcija | Pastatas - Gyvenamasis namas | M. Jankaus g. 7 |
| ~450 m | 2026-08 nauja statybagriovimas | Gyvenamasis namas 1A1p | Gerovės skg. 11 |
| ~450 m | 2026-08 nauja statyba | Gyvenamasis namas | Gerovės skg. 11 |
| ~480 m | 2025-10 rekonstrukcija | Administracinis | Savanorių pr. 192B |
| ~480 m | 2025-10 rekonstrukcija | Parduotuvė | Savanorių pr. 192B |
| ~510 m | 2026-05 nauja statyba | Kietos dangos | Savanorių pr. 241A |
| ~510 m | 2026-05 nauja statyba | Gyvenamosios paskirties daugiabutis namas | Savanorių pr. 241A |
| ~530 m | 2025-07 nauja statyba | Antžeminė automobilių saugykla | Partizanų g. 12 |
| ~540 m | 2026-10 nauja statyba | Plokščias horizontalus statinys – baseinas | Šviesos g. 9 |
| ~540 m | 2024-09 rekonstrukcija | Gyvenamasis namas | Šviesos g. 9 |
| ~540 m | 2026-10 nauja statyba | Vienbutis gyvenamasis pastatas | Šviesos g. 9 |
Rodomi 15 iš 72 leidimų; visi – žemėlapyje.
Butų sertifikatai šiame pastate
| Klasė | Plotas | Išduotas | Galioja iki |
|---|---|---|---|
| G | 53,0 m² | 2017-06 | 2027-06 |
| G | 63,0 m² | 2017-02 | 2027-02 |
| G | 53,4 m² | 2016-05 | 2026-05 |
| G | 52,9 m² | 2015-02 | 2025-02 |
4 butų sertifikatai. Butų numeriai nerodomi.
Žaliakalnio seniūnijos pastatai
| Statyti | Pastatų |
|---|---|
| iki 1945 | 1 939 |
| 1945–1989 | 2 148 |
| 1990–2009 | 539 |
| 2010+ | 245 |
Kiti pastatai: Radvilėnų pl.
Pastatai nuo 300 m² su sertifikatu, surikiuoti pagal šildymo poreikį. 3 – 14-as efektyviausias iš 15.
| Adresas | Klasė | Plotas | Šildymas, kWh/m² | Sertifikatas |
|---|---|---|---|---|
| Radvilėnų pl. 1C | A++ | 5 714 m² | 3,1 | 2022-01 |
| Radvilėnų pl. 1B | B | 1 522 m² | 8,8 | 2016-01 |
| Radvilėnų pl. 40 | A+ | 359 m² | 15,0 | 2022-01 |
| Radvilėnų pl. 1E | B | 982 m² | 16,3 | 2017-06 |
| Radvilėnų pl. 3C | A+ | 2 586 m² | 22,3 | 2020-07 |
| Radvilėnų pl. 30 | B | 313 m² | 48,6 | 2017-10 |
| Radvilėnų pl. 3A | C | 2 752 m² | 54,5 | 2024-08 |
| Radvilėnų pl. 14 | B | 526 m² | 57,5 | 2024-07 |
| Radvilėnų pl. 21 | A+ | 601 m² | 66,4 | 2021-06 |
| Radvilėnų pl. 80 | C | 1 496 m² | 67,8 | 2025-06 |
| Radvilėnų pl. 6 | B | 362 m² | 74,6 | 2018-08 |
| Radvilėnų pl. 60 | C | 375 m² | 134,5 | 2014-04 |
| Radvilėnų pl. 56A | F | 4 289 m² | 166,5 | 2023-12 |
| Radvilėnų pl. 3 | F | 2 536 m² | 207,8 | 2019-01 |
| Radvilėnų pl. 1 | F | 427 m² | 382,1 | 2015-05 |
Šaltiniai: energinio naudingumo sertifikatai ir Infostatyba (Statybos sektoriaus vystymo agentūra); Nekilnojamojo turto ir Adresų registrai (Registrų centras) – data.gov.lt, CC BY 4.0; gyventojai – Valstybės duomenų agentūra (2021 m. surašymas, 100 m gardelės); adreso taškas – VDA aktualių adresų gardelės; paveldas – Kultūros vertybių registras (Kultūros paveldo departamentas); oro kokybė – Aplinkos apsaugos agentūros duomenys, paskelbti Europos aplinkos agentūros; orai – Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba (api.meteo.lt, CC BY-SA 4.0); žemėlapis © OpenStreetMap. Asmens duomenys ir butų numeriai neskelbiami. Duomenys atnaujinami kas savaitę; daugiau apie šaltinius.