Savanorių pr. 245, Kaunas
Žaliakalnio seniūnija · gydymo paskirties pastatas · 614 m²
Energinio naudingumo klasė pastato sertifikatas
Šildymo sąnaudų įvertis
Pagal sertifikate nurodytą poreikį (333,0 kWh/m² per metus)
| Patalpų plotas | Šilumos per metus | Per metus* |
|---|---|---|
| 30 m² | ≈ 9 990 kWh | ≈ 800–1 200 € |
| 50 m² | ≈ 16 650 kWh | ≈ 1 330–2 000 € |
| 70 m² | ≈ 23 310 kWh | ≈ 1 865–2 795 € |
* Pagal 8–12 ct/kWh šilumos kainą. Tikrosios sąnaudos priklauso nuo gyventojų įpročių ir oro.
Palyginimas
| Grupė (pastatų sk.) | Mediana, kWh/m² |
|---|---|
| Kauno m. sav. gydymo pastatai 300–1000 m² (38) | 92,8 |
| Kauno m. sav. visi pastatai 300–1000 m² (1 595) | 96,4 |
| Lietuvos gydymo pastatai 300–1000 m² (211) | 143,4 |
| Šis pastatas | 333,0 |
Šis pastatas efektyvesnis nei 14 % Kauno m. sav. gydymo pastatų 300–1000 m².
Klasių pasiskirstymas: Kauno m. sav. gydymo pastatų 300–1000 m² (naujausias kiekvieno pastato sertifikatas).
Žemėlapis 700 m aplink pastatą
Paspauskite tašką – matysite objektą ir leidimo datą. Statybų leidimai per paskutinius 3 metus – Infostatyba.
Kas gyvena aplink 2021 m. surašymas
Amžiaus grupės per 500 m: vaikai iki 14 m. – 17 %, darbingo amžiaus – 59 %, 65 m. ir vyresni – 24 %. Mažiausi kvadratų skaičiai duomenyse apvalinami dėl privatumo.
Kultūros paveldas Kultūros vertybių registras
Adresas nepatenka į registruotų kultūros paveldo objektų ar vietovių teritorijas.
Tikrinama pagal adreso tašką. Jei pastatas pats yra paveldo objektas, ar netoliese yra apsaugos zona – verta pasitikrinti Kultūros vertybių registre.
Oro kokybė valstybinė stebėsena
Metų vidurkiai (2025 m.), artimiausia stotis – LT00041, 3,7 km nuo pastato.
Orai pernai 2025 m. · Kauno AMS, 7,2 km
Vidutinė mėnesio temperatūra, °C. Metų vidurkis – 8,7 °C; dienų, kai buvo 30 °C ar daugiau – 1.
Į ką atkreipti dėmesį
Kas statoma šalia leidimai per 3 metus · iki 700 m
| Atstumas | Leidimas | Kas | Adresas |
|---|---|---|---|
| ~220 m | 2026-05 nauja statyba | Kietos dangos | Savanorių pr. 241A |
| ~220 m | 2026-08 nauja statyba | Gyvenamasis namas | Gerovės skg. 11 |
| ~220 m | 2026-08 nauja statybagriovimas | Gyvenamasis namas 1A1p | Gerovės skg. 11 |
| ~220 m | 2026-05 nauja statyba | Gyvenamosios paskirties daugiabutis namas | Savanorių pr. 241A |
| ~240 m | 2026-04 nauja statybagriovimas | Vienbutis gyvenamas namas (naujas) | A. Kačanausko g. 19 |
| ~240 m | 2026-04 nauja statyba | Vienbutis gyvenamas namas | A. Kačanausko g. 19 |
| ~280 m | 2026-06 rekonstrukcija | Kiemo aikštekė | Kalniečių g. 88A |
| ~390 m | 2025-10 rekonstrukcija | Administracinis | Savanorių pr. 192B |
| ~390 m | 2025-10 rekonstrukcija | Parduotuvė | Savanorių pr. 192B |
| ~410 m | 2023-12 nauja statyba | Daugiabutis gyvenamas namas | A. ir J. Vokietaičių g. 3 |
| ~450 m | 2024-11 rekonstrukcija | Vienbutis gyvenamasis namas | S. Gimžausko g. 23A |
| ~470 m | 2026-03 rekonstrukcija | Pastatas- remonto dirbtuvės | Uosio g. 10A |
| ~480 m | 2024-01 rekonstrukcija | Paslaugų paskirties pastatas | Savanorių pr. 225 |
| ~500 m | 2024-03 nauja statyba | Daugiabutis gyvenamas namas | Uosio g. 7A |
| ~520 m | 2025-02 nauja statyba | N1 - Daugiabutis gyvenamasis namas | Uosio g. 13 |
Rodomi 15 iš 75 leidimų; visi – žemėlapyje.
Žaliakalnio seniūnijos pastatai
| Statyti | Pastatų |
|---|---|
| iki 1945 | 1 939 |
| 1945–1989 | 2 148 |
| 1990–2009 | 539 |
| 2010+ | 245 |
Kiti pastatai: Savanorių pr.
Pastatai nuo 300 m² su sertifikatu, surikiuoti pagal šildymo poreikį.
| Adresas | Klasė | Plotas | Šildymas, kWh/m² | Sertifikatas |
|---|---|---|---|---|
| Savanorių pr. 290 | B | 5 349 m² | 4,3 | 2019-05 |
| Savanorių pr. 219 | A++ | 2 703 m² | 7,2 | 2025-01 |
| Savanorių pr. 449C | A+ | 305 m² | 8,6 | 2016-07 |
| Savanorių pr. 375 | A+ | 7 041 m² | 16,5 | 2022-09 |
| Savanorių pr. 321 | B | 7 473 m² | 16,6 | 2014-11 |
| Savanorių pr. 404A | A | 5 073 m² | 17,2 | 2018-06 |
| Savanorių pr. 441B | B | 474 m² | 17,3 | 2017-09 |
| Savanorių pr. 321C | A | 5 370 m² | 17,7 | 2018-01 |
| Savanorių pr. 178 | C | 2 342 m² | 19,2 | 2023-03 |
| Savanorių pr. 78 | A++ | 876 m² | 22,0 | 2023-11 |
| Savanorių pr. 178A | C | 2 965 m² | 22,7 | 2023-03 |
| Savanorių pr. 255 | B | 21 098 m² | 22,9 | 2020-11 |
| Savanorių pr. 109 | B | 3 968 m² | 24,4 | 2014-12 |
| Savanorių pr. 367 | A | 5 936 m² | 29,2 | 2019-11 |
| Savanorių pr. 276 | B | 17 711 m² | 30,9 | 2017-04 |
| Savanorių pr. 97 | A+ | 875 m² | 31,2 | 2021-02 |
| Savanorių pr. 404G | B | 2 053 m² | 43,2 | 2022-12 |
| Savanorių pr. 399 | B | 3 097 m² | 44,1 | 2022-12 |
| Savanorių pr. 277 | B | 1 512 m² | 45,9 | 2017-10 |
| Savanorių pr. 401 | B | 2 400 m² | 47,1 | 2025-08 |
Šaltiniai: energinio naudingumo sertifikatai ir Infostatyba (Statybos sektoriaus vystymo agentūra); Nekilnojamojo turto ir Adresų registrai (Registrų centras) – data.gov.lt, CC BY 4.0; gyventojai – Valstybės duomenų agentūra (2021 m. surašymas, 100 m gardelės); adreso taškas – VDA aktualių adresų gardelės; paveldas – Kultūros vertybių registras (Kultūros paveldo departamentas); oro kokybė – Aplinkos apsaugos agentūros duomenys, paskelbti Europos aplinkos agentūros; orai – Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba (api.meteo.lt, CC BY-SA 4.0); žemėlapis © OpenStreetMap. Asmens duomenys ir butų numeriai neskelbiami. Duomenys atnaujinami kas savaitę; daugiau apie šaltinius.