Savanorių pr. 397, Kaunas
Eigulių seniūnija · daugiabutis gyvenamasis namas · 3 971 m²
Energinio naudingumo klasė pastato sertifikatas
Šildymo sąnaudų įvertis
Pagal sertifikate nurodytą poreikį (146,3 kWh/m² per metus)
| Patalpų plotas | Šilumos per metus | Per metus* |
|---|---|---|
| 30 m² | ≈ 4 390 kWh | ≈ 350–525 € |
| 50 m² | ≈ 7 310 kWh | ≈ 585–880 € |
| 70 m² | ≈ 10 240 kWh | ≈ 820–1 230 € |
* Pagal 8–12 ct/kWh šilumos kainą. Tikrosios sąnaudos priklauso nuo gyventojų įpročių ir oro.
Palyginimas
| Grupė (pastatų sk.) | Mediana, kWh/m² |
|---|---|
| Kauno m. sav. daugiabučiai nuo 1000 m² (944) | 121,5 |
| Kauno m. sav. visi pastatai nuo 1000 m² (1 642) | 82,2 |
| Lietuvos daugiabučiai nuo 1000 m² (9 010) | 124,0 |
| Šis pastatas | 146,3 |
Šis pastatas efektyvesnis nei 43 % Kauno m. sav. daugiabučių nuo 1000 m².
Klasių pasiskirstymas: Kauno m. sav. daugiabučių nuo 1000 m² (naujausias kiekvieno pastato sertifikatas).
Žemėlapis 700 m aplink pastatą
Paspauskite tašką – matysite objektą ir leidimo datą. Statybų leidimai per paskutinius 3 metus – Infostatyba.
Kas gyvena aplink 2021 m. surašymas
Amžiaus grupės per 500 m: vaikai iki 14 m. – 15 %, darbingo amžiaus – 58 %, 65 m. ir vyresni – 28 %. Mažiausi kvadratų skaičiai duomenyse apvalinami dėl privatumo.
Kultūros paveldas Kultūros vertybių registras
Adresas nepatenka į registruotų kultūros paveldo objektų ar vietovių teritorijas.
Tikrinama pagal adreso tašką. Jei pastatas pats yra paveldo objektas, ar netoliese yra apsaugos zona – verta pasitikrinti Kultūros vertybių registre.
Pastato istorija Infostatyba
Statybos leidimai, pažymos, deklaracijos ir užbaigimo aktai. Prašymai ir paraiškos nerodomi.
- 2026-03Leidimas atnaujinti (modernizuoti): Gyvenamasis namas renovacijaStatinio paprastasis remontas
Oro kokybė valstybinė stebėsena
Metų vidurkiai (2025 m.), artimiausia stotis – LT00041, 3,8 km nuo pastato.
Orai pernai 2025 m. · Kauno AMS, 9,4 km
Vidutinė mėnesio temperatūra, °C. Metų vidurkis – 8,7 °C; dienų, kai buvo 30 °C ar daugiau – 1.
Į ką atkreipti dėmesį
Kas statoma šalia leidimai per 3 metus · iki 700 m
| Atstumas | Leidimas | Kas | Adresas |
|---|---|---|---|
| ~200 m | 2024-12 rekonstrukcija | Kavinė | P. Lukšio g. 7A |
| ~270 m | 2025-06 rekonstrukcija | Administracinis pastatas su gyvenamuoju butu (1B3p) | Savanorių pr. 352 |
| ~670 m | 2024-08 nauja statyba | Sandėliavimo paskirties pastatas | Islandijos pl. 69C |
| ~700 m | 2025-06 nauja statyba | Gyvenamasis namas | Dubingių g. 29A |
| ~90 m | 2025-10 tinklai, gatvės | AUTOMOBILIŲ PARKAVIMO AIKŠTELĖ | Savanorių pr. 403 |
| ~120 m | 2025-10 tinklai, gatvės | AUTOMOBILIŲ PARKAVIMO AIKŠTELĖ | Savanorių pr. 405 |
| ~200 m | 2025-05 tinklai, gatvės | Paviršiniai nuotekų tinklai | Geležinio Vilko g. |
| ~210 m | 2025-02 tinklai, gatvės | Lietaus nuotekų tinklai | Savanorių pr. 415 |
| ~230 m | 2025-02 tinklai, gatvės | Kiemo aikštelė | Savanorių pr. 415 |
| ~250 m | 2025-05 tinklai, gatvės | Paviršinių nuotekų tinklai | Geležinio Vilko g. |
| ~330 m | 2025-05 tinklai, gatvės | Šilumos tinklai | Kauno m. sav. teritorija |
| ~480 m | 2025-09 tinklai, gatvės | Automobilių stovėjimo aikštelė | Savanorių pr. 394 |
| ~560 m | 2024-10 tinklai, gatvės | Nuotekų šalinimo tinklas | Partizanų g. |
| ~650 m | 2024-01 tinklai, gatvės | Šilumos tiekimo tinklai | Kaunas |
| ~670 m | 2024-08 tinklai, gatvės | Pėsčiųjų takai (betoninių trinkelių danga) | Islandijos pl. 69C |
Rodomi 15 iš 23 leidimų; visi – žemėlapyje.
Butų sertifikatai šiame pastate
| Klasė | Plotas | Išduotas | Galioja iki |
|---|---|---|---|
| G | 61,5 m² | 2025-06 | 2035-06 |
| G | 82,8 m² | 2022-07 | 2032-07 |
| G | 50,0 m² | 2022-05 | 2032-05 |
| G | 83,3 m² | 2022-04 | 2032-04 |
| G | 61,6 m² | 2020-01 | 2030-01 |
| G | 83,0 m² | 2018-08 | 2028-08 |
| G | 82,4 m² | 2018-03 | 2028-03 |
| G | 82,9 m² | 2017-11 | 2027-11 |
| G | 82,9 m² | 2016-12 | 2026-12 |
| G | 61,6 m² | 2016-09 | 2026-09 |
| G | 82,9 m² | 2016-08 | 2026-08 |
| G | 50,4 m² | 2016-04 | 2026-04 |
18 butų sertifikatų (rodomi 12 naujausių). Butų numeriai nerodomi.
Eigulių seniūnijos pastatai
| Statyti | Pastatų |
|---|---|
| iki 1945 | 75 |
| 1945–1989 | 661 |
| 1990–2009 | 396 |
| 2010+ | 178 |
Kiti pastatai: Savanorių pr.
Pastatai nuo 300 m² su sertifikatu, surikiuoti pagal šildymo poreikį.
| Adresas | Klasė | Plotas | Šildymas, kWh/m² | Sertifikatas |
|---|---|---|---|---|
| Savanorių pr. 290 | B | 5 349 m² | 4,3 | 2019-05 |
| Savanorių pr. 219 | A++ | 2 703 m² | 7,2 | 2025-01 |
| Savanorių pr. 449C | A+ | 305 m² | 8,6 | 2016-07 |
| Savanorių pr. 375 | A+ | 7 041 m² | 16,5 | 2022-09 |
| Savanorių pr. 321 | B | 7 473 m² | 16,6 | 2014-11 |
| Savanorių pr. 404A | A | 5 073 m² | 17,2 | 2018-06 |
| Savanorių pr. 441B | B | 474 m² | 17,3 | 2017-09 |
| Savanorių pr. 321C | A | 5 370 m² | 17,7 | 2018-01 |
| Savanorių pr. 178 | C | 2 342 m² | 19,2 | 2023-03 |
| Savanorių pr. 78 | A++ | 876 m² | 22,0 | 2023-11 |
| Savanorių pr. 178A | C | 2 965 m² | 22,7 | 2023-03 |
| Savanorių pr. 255 | B | 21 098 m² | 22,9 | 2020-11 |
| Savanorių pr. 109 | B | 3 968 m² | 24,4 | 2014-12 |
| Savanorių pr. 367 | A | 5 936 m² | 29,2 | 2019-11 |
| Savanorių pr. 276 | B | 17 711 m² | 30,9 | 2017-04 |
| Savanorių pr. 97 | A+ | 875 m² | 31,2 | 2021-02 |
| Savanorių pr. 404G | B | 2 053 m² | 43,2 | 2022-12 |
| Savanorių pr. 399 | B | 3 097 m² | 44,1 | 2022-12 |
| Savanorių pr. 277 | B | 1 512 m² | 45,9 | 2017-10 |
| Savanorių pr. 401 | B | 2 400 m² | 47,1 | 2025-08 |
Šaltiniai: energinio naudingumo sertifikatai ir Infostatyba (Statybos sektoriaus vystymo agentūra); Nekilnojamojo turto ir Adresų registrai (Registrų centras) – data.gov.lt, CC BY 4.0; gyventojai – Valstybės duomenų agentūra (2021 m. surašymas, 100 m gardelės); adreso taškas – VDA aktualių adresų gardelės; paveldas – Kultūros vertybių registras (Kultūros paveldo departamentas); oro kokybė – Aplinkos apsaugos agentūros duomenys, paskelbti Europos aplinkos agentūros; orai – Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba (api.meteo.lt, CC BY-SA 4.0); žemėlapis © OpenStreetMap. Asmens duomenys ir butų numeriai neskelbiami. Duomenys atnaujinami kas savaitę; daugiau apie šaltinius.