Statybininkų g. 54, Panevėžys
Panevėžio m. sav. · daugiabutis gyvenamasis namas · 7 061 m²
Energinio naudingumo klasė pastato sertifikatas
Šildymo sąnaudų įvertis
Pagal sertifikate nurodytą poreikį (153,8 kWh/m² per metus)
| Patalpų plotas | Šilumos per metus | Per metus* |
|---|---|---|
| 30 m² | ≈ 4 620 kWh | ≈ 370–555 € |
| 50 m² | ≈ 7 690 kWh | ≈ 615–925 € |
| 70 m² | ≈ 10 770 kWh | ≈ 860–1 290 € |
* Pagal 8–12 ct/kWh šilumos kainą. Tikrosios sąnaudos priklauso nuo gyventojų įpročių ir oro.
Palyginimas
| Grupė (pastatų sk.) | Mediana, kWh/m² |
|---|---|
| Panevėžio m. sav. daugiabučiai nuo 1000 m² (274) | 143,2 |
| Panevėžio m. sav. visi pastatai nuo 1000 m² (451) | 114,3 |
| Lietuvos daugiabučiai nuo 1000 m² (9 010) | 124,0 |
| Šis pastatas | 153,8 |
Šis pastatas efektyvesnis nei 46 % Panevėžio m. sav. daugiabučių nuo 1000 m².
Klasių pasiskirstymas: Panevėžio m. sav. daugiabučių nuo 1000 m² (naujausias kiekvieno pastato sertifikatas).
Žemėlapis 700 m aplink pastatą
Paspauskite tašką – matysite objektą ir leidimo datą. Statybų leidimai per paskutinius 3 metus – Infostatyba.
Kas gyvena aplink 2021 m. surašymas
Amžiaus grupės per 500 m: vaikai iki 14 m. – 12 %, darbingo amžiaus – 60 %, 65 m. ir vyresni – 28 %. Mažiausi kvadratų skaičiai duomenyse apvalinami dėl privatumo.
Kultūros paveldas Kultūros vertybių registras
Adresas nepatenka į registruotų kultūros paveldo objektų ar vietovių teritorijas.
Tikrinama pagal adreso tašką. Jei pastatas pats yra paveldo objektas, ar netoliese yra apsaugos zona – verta pasitikrinti Kultūros vertybių registre.
Pastato istorija Infostatyba
Statybos leidimai, pažymos, deklaracijos ir užbaigimo aktai. Prašymai ir paraiškos nerodomi.
- 2016-10Pritarta projektui: Gyvenamas namasStatinio paprastasis remontas
- 2020-12Leidimas paprastajam remontui: Gyvenamasis namasStatinio paprastasis remontas
- 2025-01Leidimas atnaujinti (modernizuoti): Gyvenamasis pastatas renovacijaStatinio paprastasis remontas
- 2026-04Statybos užbaigimo aktas: Gyvenamasis pastatas užbaigtaStatinio paprastasis remontas
Oro kokybė valstybinė stebėsena
Metų vidurkiai (2025 m.), artimiausia stotis – LT00012, 2,5 km nuo pastato.
Orai pernai 2025 m. · Panevėžio AMS, 5,6 km
Vidutinė mėnesio temperatūra, °C. Metų vidurkis – 8,5 °C; dienų, kai buvo 30 °C ar daugiau – 1.
Į ką atkreipti dėmesį
Kas statoma šalia leidimai per 3 metus · iki 700 m
| Atstumas | Leidimas | Kas | Adresas |
|---|---|---|---|
| ~160 m | 2025-09 rekonstrukcija | Daugiabutis gyvenamasis namas | Parko g. 41A |
| ~160 m | 2025-09 rekonstrukcija | Daugiabutis gyvenamasis namas (naujas) | Parko g. 41B |
| ~160 m | 2025-09 rekonstrukcija | Daugiabutis gyvenamasis namas (naujas) | Parko g. 41C |
| ~200 m | 2024-06 rekonstrukcija | Gyvenamasis namas | Parko g. 41A |
| ~200 m | 2024-06 rekonstrukcija | Gyvenamasis namas | Parko g. 41B |
| ~200 m | 2024-06 rekonstrukcija | Gyvenamasis namas | Parko g. 41C |
| ~150 m | 2024-11 tinklai, gatvės | Automobilių stovėjimo aikštelė | Statybininkų g. 40 |
| ~230 m | 2025-06 tinklai, gatvės | Šilumos tinklai | Panevėžys |
| ~240 m | 2024-11 tinklai, gatvės | Šilumos tinklai | Panevėžys |
| ~270 m | 2024-12 tinklai, gatvės | Šilumos tinklai | Dariaus ir Girėno g. |
| ~290 m | 2024-12 tinklai, gatvės | Šilumos tinklai | Dariaus ir Girėno g. 4 |
| ~330 m | 2025-06 tinklai, gatvės | Šilumos tinklai | Parko g. 43A |
| ~330 m | 2024-11 tinklai, gatvės | Šilumos tinklai | Panevėžys |
| ~420 m | 2024-12 tinklai, gatvės | Šilumos tinklai | Panevėžys |
| ~600 m | 2024-01 tinklai, gatvės | Nuotekų (paviršinių) šalinimo tinklas | Klaipėdos g. |
Rodomi 15 iš 16 leidimų; visi – žemėlapyje.
Butų sertifikatai šiame pastate
| Klasė | Plotas | Išduotas | Galioja iki |
|---|---|---|---|
| G | 64,1 m² | 2023-08 | 2033-08 |
| G | 64,1 m² | 2022-01 | 2032-01 |
| G | 51,2 m² | 2022-01 | 2032-01 |
| G | 80,8 m² | 2020-11 | 2030-11 |
| G | 50,4 m² | 2019-09 | 2029-09 |
| G | 51,2 m² | 2019-07 | 2029-07 |
| G | 51,1 m² | 2019-06 | 2029-06 |
| G | 50,4 m² | 2019-01 | 2029-01 |
| G | 51,2 m² | 2018-11 | 2028-11 |
| G | 51,1 m² | 2018-10 | 2028-10 |
| G | 63,9 m² | 2018-08 | 2028-08 |
| G | 51,2 m² | 2018-03 | 2028-03 |
24 butų sertifikatai (rodomi 12 naujausių). Butų numeriai nerodomi.
Panevėžio m. sav. pastatai
| Statyti | Pastatų |
|---|---|
| iki 1945 | 1 886 |
| 1945–1989 | 16 397 |
| 1990–2009 | 4 957 |
| 2010+ | 3 397 |
Kiti pastatai: Statybininkų g.
Pastatai nuo 300 m² su sertifikatu, surikiuoti pagal šildymo poreikį. 54 – 6-as efektyviausias iš 7.
| Adresas | Klasė | Plotas | Šildymas, kWh/m² | Sertifikatas |
|---|---|---|---|---|
| Statybininkų g. 12 | B | 2 572 m² | 50,8 | 2020-11 |
| Statybininkų g. 50 | B | 1 089 m² | 71,3 | 2020-10 |
| Statybininkų g. 9 | D | 2 205 m² | 75,7 | 2013-05 |
| Statybininkų g. 7 | C | 3 012 m² | 89,7 | 2014-11 |
| Statybininkų g. 18 | E | 2 621 m² | 148,7 | 2017-02 |
| Statybininkų g. 54 | F | 7 061 m² | 153,8 | 2023-04 |
| Statybininkų g. 5 | D | 3 001 m² | 171,8 | 2014-09 |
Šaltiniai: energinio naudingumo sertifikatai ir Infostatyba (Statybos sektoriaus vystymo agentūra); Nekilnojamojo turto ir Adresų registrai (Registrų centras) – data.gov.lt, CC BY 4.0; gyventojai – Valstybės duomenų agentūra (2021 m. surašymas, 100 m gardelės); adreso taškas – VDA aktualių adresų gardelės; paveldas – Kultūros vertybių registras (Kultūros paveldo departamentas); oro kokybė – Aplinkos apsaugos agentūros duomenys, paskelbti Europos aplinkos agentūros; orai – Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba (api.meteo.lt, CC BY-SA 4.0); žemėlapis © OpenStreetMap. Asmens duomenys ir butų numeriai neskelbiami. Duomenys atnaujinami kas savaitę; daugiau apie šaltinius.