Statybininkų g. 44, Panevėžys
Panevėžio m. sav. · daugiabutis gyvenamasis namas · 2 410 m²
Energinio naudingumo klasė pastato sertifikatas
Šildymo sąnaudų įvertis
Pagal sertifikate nurodytą poreikį (232,0 kWh/m² per metus)
| Patalpų plotas | Šilumos per metus | Per metus* |
|---|---|---|
| 30 m² | ≈ 6 960 kWh | ≈ 555–835 € |
| 50 m² | ≈ 11 600 kWh | ≈ 930–1 390 € |
| 70 m² | ≈ 16 240 kWh | ≈ 1 300–1 950 € |
* Pagal 8–12 ct/kWh šilumos kainą. Tikrosios sąnaudos priklauso nuo gyventojų įpročių ir oro.
Palyginimas
| Grupė (pastatų sk.) | Mediana, kWh/m² |
|---|---|
| Panevėžio m. sav. daugiabučiai nuo 1000 m² (274) | 143,2 |
| Panevėžio m. sav. visi pastatai nuo 1000 m² (451) | 114,3 |
| Lietuvos daugiabučiai nuo 1000 m² (9 010) | 124,0 |
| Šis pastatas | 232,0 |
Šis pastatas efektyvesnis nei 11 % Panevėžio m. sav. daugiabučių nuo 1000 m².
Klasių pasiskirstymas: Panevėžio m. sav. daugiabučių nuo 1000 m² (naujausias kiekvieno pastato sertifikatas).
Žemėlapis 700 m aplink pastatą
Paspauskite tašką – matysite objektą ir leidimo datą. Statybų leidimai per paskutinius 3 metus – Infostatyba.
Kas gyvena aplink 2021 m. surašymas
Amžiaus grupės per 500 m: vaikai iki 14 m. – 13 %, darbingo amžiaus – 60 %, 65 m. ir vyresni – 28 %. Mažiausi kvadratų skaičiai duomenyse apvalinami dėl privatumo.
Kultūros paveldas Kultūros vertybių registras
Adresas nepatenka į registruotų kultūros paveldo objektų ar vietovių teritorijas.
Tikrinama pagal adreso tašką. Jei pastatas pats yra paveldo objektas, ar netoliese yra apsaugos zona – verta pasitikrinti Kultūros vertybių registre.
Pastato istorija Infostatyba
Statybos leidimai, pažymos, deklaracijos ir užbaigimo aktai. Prašymai ir paraiškos nerodomi.
- 2025-06Deklaruota, kad statyba užbaigta: Gyvenamas namas užbaigtaStatinio paprastasis remontas
Oro kokybė valstybinė stebėsena
Metų vidurkiai (2025 m.), artimiausia stotis – LT00012, 2,3 km nuo pastato.
Orai pernai 2025 m. · Panevėžio AMS, 5,4 km
Vidutinė mėnesio temperatūra, °C. Metų vidurkis – 8,5 °C; dienų, kai buvo 30 °C ar daugiau – 1.
Į ką atkreipti dėmesį
Kas statoma šalia leidimai per 3 metus · iki 700 m
| Atstumas | Leidimas | Kas | Adresas |
|---|---|---|---|
| ~250 m | 2025-09 rekonstrukcija | Daugiabutis gyvenamasis namas | Parko g. 41A |
| ~250 m | 2025-09 rekonstrukcija | Daugiabutis gyvenamasis namas (naujas) | Parko g. 41B |
| ~250 m | 2025-09 rekonstrukcija | Daugiabutis gyvenamasis namas (naujas) | Parko g. 41C |
| ~250 m | 2024-06 rekonstrukcija | Gyvenamasis namas | Parko g. 41A |
| ~250 m | 2024-06 rekonstrukcija | Gyvenamasis namas | Parko g. 41B |
| ~250 m | 2024-06 rekonstrukcija | Gyvenamasis namas | Parko g. 41C |
| ~80 m | 2024-11 tinklai, gatvės | Automobilių stovėjimo aikštelė | Statybininkų g. 40 |
| ~220 m | 2025-06 tinklai, gatvės | Šilumos tinklai | Panevėžys |
| ~330 m | 2025-06 tinklai, gatvės | Šilumos tinklai | Parko g. 43A |
| ~380 m | 2024-11 tinklai, gatvės | Šilumos tinklai | Panevėžys |
| ~400 m | 2024-12 tinklai, gatvės | Šilumos tinklai | Dariaus ir Girėno g. 4 |
| ~410 m | 2024-12 tinklai, gatvės | Šilumos tinklai | Dariaus ir Girėno g. |
| ~440 m | 2023-11 tinklai, gatvės | Lauko teniso aikštelė | Parko g. 16 |
| ~440 m | 2024-11 tinklai, gatvės | Šilumos tinklai | Panevėžys |
| ~490 m | 2024-01 tinklai, gatvės | Nuotekų (paviršinių) šalinimo tinklas | Klaipėdos g. |
Rodomi 15 iš 16 leidimų; visi – žemėlapyje.
Butų sertifikatai šiame pastate
| Klasė | Plotas | Išduotas | Galioja iki |
|---|---|---|---|
| G | 49,7 m² | 2025-12 | 2035-12 |
| G | 35,7 m² | 2021-05 | 2031-05 |
| G | 35,7 m² | 2019-12 | 2029-12 |
| G | 50,0 m² | 2019-11 | 2029-11 |
| G | 49,7 m² | 2019-05 | 2029-05 |
| G | 49,7 m² | 2014-08 | 2024-08 |
| G | 35,7 m² | 2013-09 | 2023-09 |
7 butų sertifikatai. Butų numeriai nerodomi.
Panevėžio m. sav. pastatai
| Statyti | Pastatų |
|---|---|
| iki 1945 | 1 886 |
| 1945–1989 | 16 397 |
| 1990–2009 | 4 957 |
| 2010+ | 3 397 |
Kiti pastatai: Statybininkų g.
Pastatai nuo 300 m² su sertifikatu, surikiuoti pagal šildymo poreikį.
| Adresas | Klasė | Plotas | Šildymas, kWh/m² | Sertifikatas |
|---|---|---|---|---|
| Statybininkų g. 12 | B | 2 572 m² | 50,8 | 2020-11 |
| Statybininkų g. 50 | B | 1 089 m² | 71,3 | 2020-10 |
| Statybininkų g. 9 | D | 2 205 m² | 75,7 | 2013-05 |
| Statybininkų g. 7 | C | 3 012 m² | 89,7 | 2014-11 |
| Statybininkų g. 18 | E | 2 621 m² | 148,7 | 2017-02 |
| Statybininkų g. 54 | F | 7 061 m² | 153,8 | 2023-04 |
| Statybininkų g. 5 | D | 3 001 m² | 171,8 | 2014-09 |
Šaltiniai: energinio naudingumo sertifikatai ir Infostatyba (Statybos sektoriaus vystymo agentūra); Nekilnojamojo turto ir Adresų registrai (Registrų centras) – data.gov.lt, CC BY 4.0; gyventojai – Valstybės duomenų agentūra (2021 m. surašymas, 100 m gardelės); adreso taškas – VDA aktualių adresų gardelės; paveldas – Kultūros vertybių registras (Kultūros paveldo departamentas); oro kokybė – Aplinkos apsaugos agentūros duomenys, paskelbti Europos aplinkos agentūros; orai – Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba (api.meteo.lt, CC BY-SA 4.0); žemėlapis © OpenStreetMap. Asmens duomenys ir butų numeriai neskelbiami. Duomenys atnaujinami kas savaitę; daugiau apie šaltinius.